Aktuality

 

TIMETABLE Rallye Praha Revival 13.-15.4.2018

 

 

 

START TC00

LEGNHT SS

15,10 hr.

VOCATIONAL SCHOOL RADOTIN

SS 01

1,2km

15,18hr.

HIPODROM

TC 01A

PPP!!!

16,00 hr.

CENTRE OF PRAGUE

TC 01B

 

18,15 hr.

CENTRE OF PRAGUE

TC 02A

 

19,13 hr.

MILOVICE

SS 02

2,2km

19,18 hr.

TANKODROM

TC 02B

 

19,25 hr.

MILOVICE

TC 03A

 

20,25 hr.

KOSICE

SS 03

1,8km

20,30 hr,

RALLYCROSS

TC 03B

 

20,40 hr.

KOSICE

FINISH I.S 4A

 

21,04 hr.

CENTRUM HRADEC KRÁLOVÉ

START II.S 4B

 

08,45 hr.

HOTEL ČERNIGOV

TC 05A

 

08,55 hr.

AIRPORT

SS 04

3,0km

09,00 hr.

CZECHRING

TC 05B

 

09,10 hr.

AIRPORT

TC 06A

 

10,18 hr.

ÚSTÍ NAD ORLICÍ

SS 05

1,7km

10,23 hr.

HILLCLIMB

TC 06B

 

10,45 hr.

ÚSTÍ NAD ORLICÍ

TC 07A

 

11,17 hr.

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

SS 06

1,5km

11,22 hr.

KART

TC 07B

 

11,37 hr.

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

TC 08A

 

12,06 hr.

DOBŘANY

SS 07

1,8km

12,11 hr.

AUTOCROSS

TC 08B

 

12,47 hr.

DOBŘANY

TC 09A

 

13,38 hr.

AIRPORT

SS 08

3,0km

13,43 hr.

CZECHRING 2

TC 09B

 

13,55 hr.

AIRPORT

TC 10A

 

14,58 hr.

ÚSTÍ NAD ORLICÍ

SS 09

1,7km

15,03 hr.

HILLCLIMB 2

TC 10B

 

15,27 hr.

ÚSTÍ NAD ORLICÍ

TC 11A

 

15,58 hr.

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

SS 10

1,5km

16,03 hr.

KART 2

TC 11B

 

16,17 hr.

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

TC 12A

 

16,49 hr.

DOBŘANY

SS 11

1,8km

16,54 hr.

AUTOCROSS 2

TC 12B

 

17,14 hr.

DOBŘANY

TC 13A

 

18,00 hr.

AIRPORT

SS 12

3,0km

18,05 hr.

CZECHRING 3

TC 13B

 

18,12 hr.

AIRPORT

FINISH II.S 14A

PPP!!!

18,20 hr.

HOTEL ČERNIGOV

START III.S. 14B

 

09,30 hr.

HOTEL ČERNIGOV

TC 15A

 

09,55 hr.

PARDUBICE

SS 13

1,8km

10,00 hr.

MOTODROM

TC 15B

 

10,13 hr.

PARDUBICE

TC 16A

 

10,45 hr.

KOSICE

SS 14

1,8km

10,50 hr.

RALLYCROSS 2

TC 16B

 

11,00 hr.

KOSICE

TC 17A

 

12,05 hr.

MILOVICE

SS 15

2,2km

12,10 hr.

TANKODROM

TC 17B

 

12,20 hr.

MILOVICE

FINISH TC18

PPP!!!

13,50 hr.

RADOTÍN

CEREMONY

 

17,30 hr.

VOCATIONAL SCHOOL RADOTIN

N O T E -

 

SS =

SHOW SECTION – TIME ON STOPWATCH

   

TC A =

TIME CONTROL BEFORE SS

   

TC B =

TIME CONTROL AFTER SS

 

_

PPP =

You can arrive earlier to TC

 

Startovní listina Rally Praha Relival.

 

 


CREW

CAR

NAT.

L

CL.

P.

CAR

0

JAN HEŘMÁNEK - EDA PATERA

FERRARI 308 GTB

CZ

 

X

X

X

0

TOMÁŠ POUR – JIŘÍ PORŠ

LIAZ

CZ

 

8

 

85

1

JOZEF STUDENIČ – M.ZAPADLO,V.LIESKOVEC

ŠKODA 1000MB

SK/CZ

L

5

 

64

2

FRANCOIS GUILLEMIN - BICHE

OPEL KADETT GTE

F

L

7

 

72

3

JANI PAASONEN - MARKUS RUUHIMAKI

PORSCHE 944

FIN

L

8

 

82

4

PAVEL ŠOFR – MICHAL ŠOFR

FORD SIERRA

CZ

C

10

250

90

5

ANDRZEJ JAROSZEWICZ – ALICJA GRZYBOWSKA

POLONEZ 2000

PL

L

7

 

78

6

MILAN DOLÁK – JAROSLAV PALIVEC

ŠKODA 130 LR

CZ

C

6

 

85

7

VLADIMÍR BERGER – ZDENEK PETERA

ŠKODA 130 LR

CZ

C

6

 

85

8

FALCO JANSEN – TONY SEDLACEK

TALBOT SUNBEAM

A/D

L

6

 

78

9

ALESSANDRO PASQUALE – ROBERTO MASSA

LANCIA 037

I

 

8

 

83

10

BEPPE CORNO - PIETRO MOLITERNI

FIAT 124 ABARTH

I

L

7

 

72

11

ROBERT TAVET – MICHEL GRIMALIDIER

FIAT UNO TURBO

F

L

7

   

12

BLAZEJ KRUPA – PIOTR MYTKOWSKI

RENAULT 5

PL

L

3

 

84

13

SVEIN LUND – TORE FREDRIKSEN

DATSUN 240

N

L

8

 

71

14

JAROSLAV RAJCHMAN – ZDEŇKA RAJCHMANOVÁ

FORD ESCORT MK2

CZ

C

2

 

75

15

JAN VESELÝ – JIŘÍ MOSKAL

BMW 318

CZ

C

10

250

82

16

TOMASZ CIECIERZYŃSKI – WODZINSKI

VOLVO AMAZONE

PL

L

7

 

 

17

ANDRZEJ WODZINSKI – LESZEK WALASZEK

VOLVO PV544 SPORT

PL

L

7

 

59

18

JOSEF KUKELKA – PAVEL RYŠÁNEK

AUDI QUATTRO

CZ

 

10

250

85

19

JOSEF SRNSKÝ – JOSEF PANOŽKA

PORSCHE 911

CZ

C

8

 

 

20

PETR ČERNOHORSKÝ – LADISLAV MAŘÍK

BMW 318

CZ

C

10

250

87

21

HANS – ULRICH ZACHER – KATRIN GRÄBNER

FORD ESCORT

D

 

6

 

75

22

JOHANN PETER PROBST – STEFAN SCHWERDT

BMW 2002

D

 

7

 

68

23

KLAUSPETER NEUGEBAUER - SEPP HOWACKER

VOLVO P1800

D

 

7

 

70

24

VOJTĚCH ŠTAJF – VLADIMÍR ZELENKA

SUBARU COUPÉ

CZ

 

2

 

72

25

MARCEL TUČEK – MIROSLAV VRBA

AUDI COUPÉ

CZ

C

3

 

83

26

LADISLAV KOPELENT – VLADIMÍR RAJNOCH

ŠKODA 120 LS

CZ

C

6

 

85

27

DMITRIJ MARTJUK – VALERIJ MARTJUK

LADA VFTS

RUS

 

6

 

82

28

STEPHANE SCELLIER

OPEL KADETT

F

 

10

250

87

29

BERNARD MATHEVET – MARC REYMONDON

OPEL MANTA

F

 

3

 

76

30

PHILIPPE CHAMPAGNE – JEAN PIERRE PHILIBERT

BMW 2002

F

L

7

 

68

31

ADAM POLAK – MARIUSZ ZIÓLKOWSKI

POLSKI FIAT MONTE CARLO

PL

L

6

 

78

32

ADAM DOWGIRD – MARCIN KLONOWSKI

SUZUKI SWIFT

PL

 

9

250

86

33

ROBERT BURCHARD – KAROL JASKLOWSKI

FIAT 124 ABARTH

PL

L

7

 

72

34

ANTONÍN MUZIKANT – TOMÁŠ DRÁSTA

PEUGEOT 205 GTI

CZ

C

3

 

84

35

JIŘÍ ČERNÝ – PAVEL ŠLEMÍN

PEUGEOT 309

CZ

C

7

 

84

36

JIŘÍ BOČEK – JAROSLAV ŠALOUN

BMW 316

CZ

C

2

 

82

37

RUDOLF CHLAD – JIŘÍ KOLOVRÁTEK

TRABANT 601

CZ

C

1

 

64

38

JIŘÍ WEBINGER – VÁCLAV CIVÍN

TRABANT 601

CZ

C

1

 

64

39

JAN MAREK – JAN MAREK JR.

PORSCHE 911 SC

CZ

C

4

 

78

40

GRZEGORZ OLCHAWSKI - MICHAL JUCEWICZ

AUDI QUATTRO

PL

 

8

 

83

41

MARCIN MIZIAK – MARCIN PRZYBYSZEWSKI

MERCEDES 190

PL

 

4

 

84

42

THOMAS HOFKO – RICHARD PONZAUER

FORD ESCORT

A

 

7

 

72

43

MICHAEL PONZAUER – SARAH PONZAUER

FORD SIERRA

A

 

7

 

83

44

JAN TRAJBOLD - PAVLÍNA TRAJBOLDOVÁ

FORD SIERRA XR4

CZ

 

4

 

84

45

PAVEL MAIER – OLDŘICH GOTTFRIED

FORD SIERRA COSWORTH

CZ

C

10

250

90

46

VODEHNAL JOSEF - MALINA STANISLAV

MOSKVICH 1600

CZ

C

6

 

76

47

LADISLAV ZELENÝ – LUBOMÍR MARTINŮ

ŠKODA 130 LR

CZ

C

6

 

85

48

PAVEL PAULIK – ALEŠ MORÁVEK

SAAB 96

CZ

C

7

 

66

49

PETR MINÁŘÍK – PAVEL ŠUBRT

RENAULT R5 ALPINE

CZ

 

7

 

75

50

ALOIS POSCHENRIEDER – GERHARD KREUZEDER

VOLVO P122S

D

 

7

 

64

51

SASHA LANG – FLORIAN HOWACKER

VOLVO 940 T.

D

 

10

250

90

52

MIROSLAV HOŠEK – JAN RUTA

ŠKODA

CZ

C

 

 

 

53

JIŘÍ ACHS – TOMÁŠ ACHS

BMW 325

CZ

C

4

 

 

54

ANDRZEJ LENCZOWSKI – MARIO TATOO

RENAULT 11 TURBO

PL

L

7

 

84

55

MIECZYSLAW GALANT

 

PL

 

 

 

 

56

VLASTIMIL KLOUDA – IVAN BRADÁČEK

ŠKODA RAPID

CZ

C

6

 

85

57

JOSEF MLEJNEK JR. – MLEJNEK JOSEF

LADA 1600

CZ

 

6

 

76

58

TORSTEN RIEDEL - ALEXANDER SILKEIT

ŠKODA 120S

D

 

6

 

72

59

BOECK FRANZ – MANFRED DANZINGER

MAZDA 323 TURBO

A

 

10

250

90

60

BAUER ANDREAS – GITTI MANN

FORD ESCORT TURBO

A

 

4

 

85

61

JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝ

VW SCIROCCO

CZ

C

3

 

82

62

PETR FURST – ALENA FURSTOVÁ

AUDI 80 QUATTRO

CZ

 

10

250

83

63

JAROMÍR DUŠEK – FRANTIŠEK ŠEBESTA

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

250

87

64

TOMÁŠ KOTEK – VÁCLAV ADAMCZYK

FIAT 128

CZ

 

5

 

72

65

LUDVÍK OTTO – HANA HRADÍLKOVÁ

ALFA ROMEO GUILETTA

CZ

 

6

 

65

66

VLADIMÍR LIŠKA – MILAN LIŠKA

ALFA ROMEO GTV V6

CZ

 

4

 

78

67

IVAN REJMON – JIŘÍ POLÁK

TRABANT 601

CZ

C

5

 

64

68

STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA

TRABANT 601

CZ

C

1

 

64

69

ANDRZEJ POSTAWKOW – STANISLAW POSTAWKOW

POLSKI FIAT 125

PL

L

7

 

72

70

TOMASZ PACEK- RAFAL KOMORNICKI

TRIUMPH DOLOMITE

PL

 

 

 

72

71

MILAN PROCHÁZKA – KAREL MOTTL

MATRA MURENA

CZ

 

4

 

80

72

VÁCLAV FARKA -ROMAN FARKA

BMW 2002

CZ

 

3

 

68

 

 

 

 

 

 

Zimní dálková rallye zavede do Čech mistry světa

V závěru ledna budou tratě některých tuzemských automobilových soutěží dějištěm mezinárodní dálkové rallye veteránských vozidel The Winter Trial 2017. Pro necelou šedesátku posádek bude na 2500 kilometrů dlouhé trase vedoucí přes území Nizozemska, Německa, České republiky a Rakouska připraveno několik náročných testů pravidelnosti. Účastníci prestižní kategorie Trial pojedou kromě šesti etap navíc dva noční okruhy na Liberecku a Českokrumlovsku.

image

Startovní pole po uzávěrce přihlášek čítá 57 posádek ze sedmi zemí, rozděleny jsou podle roku výroby jejich soutěžních vozů do kategorií Club (30) a Trial (27). Největší hvězdou je švédská dvojice složená z mistrů světa v rallye. Do kokpitu Saabu 96 usedne světový šampion z roku 1984 Stig Blomqvist, navigovat jej bude mistr ze sezony 1983, bývalý spolujezdec létajícího Fina Mikkoly Arne Hertz. Vidět Blomqvista s Hertzem na vlastní oči v jednom autě bude pro fanoušky velký zážitek, vždyť tato severská posádka vodila Saab 96 po tratích automobilových soutěží v letech 1971 až 1973.

The Winter Trial odstartuje v neděli 22. ledna v hotelovém areálu zámku Château St. Gerlach poblíž města Maastricht na jihovýchodě Nizozemska. Během dvou dnů se posádky přes německou Fuldu a Karlovy Vary dostanou na Liberecko, kde účastníci kategorie Trial absolvují na některých úsecích známých z Rally Bohemia úterní noční etapu.

Následně zavede itinerář soutěžní posádky přes Olomouc a vinice v okolí Hustopečí do lokality, která je dějištěm další tuzemské rallye. První vozidlo přijede do časové kontroly situované u veteránského muzea v jihočeských Jílovicích podle předběžného harmonogramu ve čtvrtek 26. ledna v 15:45 hodin, odtud bude celé startovní pole pokračovat do Svatého Janu nad Malší. Část rychlostní zkoušky využívané při Rallye Český Krumlov bude uzavřena pro veškerý provoz, a tak se diváci v případě pravého zimního počasí dočkají po pátého hodině odpolední velmi atraktivní podívané.

 

Zatímco kategorie Club bude ve čtvrtek pokračovat do cíle šesté etapy v rakouském Linci, necelá třicítka odvážnějších s vozidly vyrobenými do roku 1976 se vydá pod rouškou tmy po stopách krumlovské rallye. „Přesnou trasu, která dokonale prověří řidičské i navigační schopnosti všech účastníků, organizátoři zveřejní až několik dnů před startem. Již nyní však můžeme prozradit, že zblízka bude možné veterány spatřit během večerního přeskupení na náměstí v Kaplici,“ řekl Pavel Kacerovský z agentury ČK motorsport, která nizozemským pořadatelům vypomáhá s organizací na českém území.

Závěrečná etapa sedmnáctého ročníku Winter Trialu se pojede v pátek. Cílovou destinací je malebné městečko Sankt Wolfgang, ležící na břehu jezera Wolfgangsee nedaleko rakouského Salcburku. Seznam přihlášených a více informací je k mání na internetových stránkách www.thewintertrial.nl.

The Winter Trial 2017

22. 1. Houthem (Nizozemsko) – Fulda (Německo) 
23. 1. Fulda – Karlovy Vary 
24. 1. Karlovy Vary – Liberec Hodkovice – Liberec (pouze kategorie Trial) 
25. 1. Liberec – Olomouc 
26. 1. Olomouc – Linz (Rakousko) Svatý Jan nad Malší – Linz (pouze kategorie Trial) 
27. 1. Linz – Sankt Wolfgang

Foto: Pavel Kacerovský, ČK motorsport

 

.........................................................................................

 

 

 

Seznam přihlášených posádek na Rally Sudety 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
TOPlist